Organizujemy pracę serwisów od 2004 roku

Menadżer Serwisu Multi / Auto - program do zarządzania serwisem

Został stworzony z myślą o firmach prowadzących serwis różnych urządzeń. Doskonale sprawdzi się jak program do serwisu komputerowego, klimatyzacji, RTV / AGD czy warsztatu samochodowym. Wieloletnie doświadczenie w kierowaniu serwisem pozwoliło stworzyć program, który naprawdę pomaga w pracy. Dzięki testom przeprowadzonym u nas i w innych firmach, mamy funkcjonalne oprogramowanie, nie obciążone dodatkowymi modułami, które nikomu do niczego nie są potrzebne, a do tego za wysoką cenę.

Program dla serwisu Menadżer Serwisu Multi / Auto umożliwia tworzenie wszechstronnej bazy wiedzy o klientach i urządzeniach oraz stałe monitorowanie zasobów magazynowych. Jakie najbardziej elementarne zadania serwisu i handlowców ułatwi korzystanie z programu?

  1. Tworzenie, edytowanie i archiwizowanie zleceń, przypisanych do konkretnych klientów i urządzeń ułatwia i systematyzuje pracę serwisu. Przyjęcia urządzeń do naprawy warsztatowej.
  2. Zakładanie kont klienta pozwala na bieżącą analizę wykonywanych u niego zleceń, historii zamawianych materiałów, obrotów w transakcjach z klientem w wybranych okresach czasu.
  3. Historia pracy urządzenia, tworzona na bazie zleceń od początku jego obsługi pozwala na późniejszą analizę jego pracy, rodzajów wykonanych usług, wymienionych części oraz związanych z tym kosztami.
  4. Systematyczne zapisywanie terminów następnych wizyt oraz ewidencjonowanie już zgłoszonych serwisów pomaga usystematyzować i upłynnić pracę serwisu.
  5. Raportowanie o obrotach poszczególnych serwisantów pozwala na łatwą analizę ich okresowej pracy, co dodatkowo ułatwia zarządzanie firmą.
  6. Fakturowanie i kontrola należności, wysyłanie wezwań do zapłaty. Sprzedaż paragonowa, obsługa drukarek fiskalnych.
  7. Moduł magazynowy pozwala na zarządzanie zamówieniami i ułatwia kierowanie logistyką. Dokumenty magazynowe PZ, WZ, RW, MM.
  8. Ewidencja kosztów i kontrola zobowiązań.

 

Aby ułatwić zapoznanie się z programem został przygotowany krótki filmu, który pokazuje kolejne czynności jakie należy wykonać przy pierwszym uruchomieniu programu Menadżer Serwisu Multi.

 

 

Menadżer Serwisu sprawdził się jako program do serwisu

kopiarek

drukarek

komputerów

Telefonów

RTV / AGD

klimatyzacji

inst. alarmowych

sprzętu medycznego

samochodów

pojazdów przemysłowych

urządzeń produkcyjnych

wind, dźwigów itp.