Organizujemy pracę serwisów od 2004 roku

Menadżer Serwisu KSERO - program do obsługi serwisu

Został stworzony z myślą o firmach prowadzących serwis urządzeń biurowych i nie tylko. Znakomicie sprawdza się również w firmach nie związanych z kopiarkami czy drukarkami. Prace nad programem prowadzone były we współpracy z istniejącymi serwisami, co pozwoliło optymalnie podnieść jego funkcjonalność.

Nie tworzylismy jednocześnie narzędzi, które nie byłyby używane, lub byłyby używane bardzo rzadko. Nasz program do serwisu dzięki testom przeprowadzonym u nas i w innych firmach, jest funkcjonalny, nie obciążony dodatkowymi modułami, które nikomu do niczego nie są potrzebne, ale w przypadku wielu innych dostępnych na rynku aplikacji, pozwalają uzasadnić wysoką cenę.

Aplikacja dla serwisu umożliwia tworzenie wszechstronnej bazy wiedzy o klientach i urządzeniach oraz stałe monitorowanie zasobów magazynowych. Jakie zadania serwisu i handlowców ułatwi korzystanie z programu?

  1. Tworzenie, edytowanie i archiwizowanie zleceń, przypisanych do konkretnych klientów i urządzeń ułatwia i systematyzuje pracę serwisu.
  2. Zakładanie kont klienta pozwala na bieżącą analizę wykonywanych u niego zleceń, historii zamawianych materiałów, obrotów w transakcjach z klientem w wybranych okresach czasu.
  3. Historia pracy urządzenia, tworzona na bazie zleceń od początku jego obsługi pozwala na późniejszą analizę jego pracy, rodzajów wykonanych usług, wymienionych części oraz związanych z tym kosztami.
  4. Systematyczne zapisywanie terminów następnych wizyt oraz ewidencjonowanie już zgłoszonych serwisów pomaga usystematyzować i upłynnić pracę serwisu.
  5. Raportowanie o obrotach poszczególnych serwisantów pozwala na łatwą analizę ich okresowej pracy, co dodatkowo ułatwia zarządzanie firmą.
  6. Moduł magazynowy pozwala na zarządzanie zamówieniami i ułatwia kierowanie logistyką.
  7. Wykorzystanie modułu fakturowo-magazynowego Fakturka zapobiega dublowaniu kont klientów, których w przypadku korzystania z dwóch różnych, niekompatybilnych programów, trzeba wpisywać dwa razy. W Menadżerze Serwisu i Fakturce konto zakłada się raz.

 

Aby ułatwić zapoznanie się z programem został przygotowany krótki filmu, który pokazuje kolejne czynności jakie należy wykonać przy pierwszym uruchomieniu programu Menadżer Serwisu KSERO.

 

 

Menadżer Serwisu sprawdził się jako program do serwisu

kopiarek

drukarek

komputerów

Telefonów

RTV / AGD

klimatyzacji

inst. alarmowych

sprzętu medycznego

samochodów

pojazdów przemysłowych

urządzeń produkcyjnych

wind, dźwigów itp.