Organizujemy pracę serwisów od 2004 roku

Baza klientów

Klient to podstawa bytu firmy. Sprzedajemy, fakturujemy, wykonujemy usługi, a nierzadko rozwiązujemy sytuacje konfliktowe. Różne zdarzenia mamy w pamięci, z innych robimy notatki, które później się gdzieś gubią i nowy serwisant, czy handlowiec wybierając się do danego klienta po raz pierwszy może o nim wiedzieć bardzo mało. Tyle co nic.

Wypełniaj sumiennie wszystkie pola bazy klientów, a nic ważnego Ci nie umknie. Stworzysz wartościową historię, która pomoże w pracy Tobie i współpracownikom. Nasz program serwisowy, oprócz danych teleadresowych może przechowywać informacje o osobie do kontaktu u klienta i o techniku realizującym zlecenia, numer rachunku bankowego, zapisać ustalenia dotyczące sposobu i terminów płatności i wiele innych. W polu uwagi możesz dodać notatkę na temat nietypowych zdarzeń. Dane możesz później posorotwać w tablicy klientów na wiele sposobów. Ułatwia to wyszukiwanie kontrahentów oraz pozwala uzyskać różne ich zestawienia. Fakturowanie, wystawianie zleceń będzie zawsze łatwiejsze, bo nasz program do serwisu będzie pamiętał i na pewno dłużej.


Zobacz jak wprowadzić do bazy nowego kontrahenta i w jaki sposób można pracować z tak utworzoną bazą. Poniższy film ułatwi zapoznanie się ze sposobem pracy.